| Rodzaj akumulatora | Li-polimer, akumulator litowo-jonowy, akumulator lipo |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie końcowe | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 110 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Baterie Li-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1150mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 3,8 (gł.) x 48,5 (szer.) x 60,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 4,5(G)x27,0(S)x82,5(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1500mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Kształt i kolor | Pryzmatyczny, srebrny |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30*40,5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,1 (G) x 30,0 (Sz) x 50,5 (D) mm |