| Rodzaj akumulatora | Polimerowy akumulator litowo-jonowy wysokiego napięcia |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 1700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1700mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,5 (gł.) x 36,0 (szer.) x 39,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 480 mAh |
| Typowa pojemność | 500 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 900 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*30,5*50,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowy polimerowy akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Model | UNM441718 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Typowa pojemność | 120 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Baterie Li-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1850 mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator z polimeru litowego |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Typowa pojemność | 460 mAh |