| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/200 mA |
| Wymiary zestawu akumulatorów | 3,2 * 20,5 * 37,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM851228 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 230 mAh |
| Typowa pojemność | 240 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM602238 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/450mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM432031 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 270 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/270mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM303034 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 290 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/290mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM861632 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 380 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/380mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM902536 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/800mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM813848 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1730mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1730mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM583850 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1300mA |