| Typ baterii | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Napięcie nominalne | 3,7 V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Energia komórkowa | 10,85Wh |
| Typ baterii | Lipo akumulator do ładowania |
|---|---|
| Numer modelu | UNM503035 |
| Napięcie nominalne | 3,7 V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 370 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM351225 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 90 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |