| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Typowa pojemność | 1030 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 370 mAh |
| Typowa pojemność | 390 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM112258 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 10*30,5*40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM342028 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/160mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM463028 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM523436 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 550 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/550mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Model | UNM 803040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 950 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 1.0C / 4.2V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM923060 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2050 mAh |
| Typowa pojemność | 2100 mAh |