| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM561118 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 65 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/65mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM802030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 420 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/420mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Typowa pojemność | 100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM102242 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM322030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 130 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/130mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM703540 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM450839 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/110mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM432031 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 270 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/270mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM373030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM502225 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/260mA |