| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM101330 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 380 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/380mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM963872 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3700mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/100mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/500mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103339 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1150mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM575957 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2400mA |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Standardowa wydajność rozładowania | Min. 3350mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,65 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowy akumulator litowo-jonowy wysokiego napięcia |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 1700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1700mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,5 (gł.) x 36,0 (szer.) x 39,0 (dł.) mm |