| Rodzaj akumulatora | 7.4V Li-polimerowy zestaw baterii |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 720 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 720mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 7,8(G)x25,5(S)x32,0(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1800 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1800mA (1,0C) |
| Czas trwania cyklu | ponad 500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 115 mAh |
| Typowa pojemność | 125 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Typowa pojemność | 460 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Wykrzywiona bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 27 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,2 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM450839 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/110mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria LiPo cylindryczna |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 650 mAh |
| Standardowe ładowanie | 130mA |
| Maksymalne ładowanie | 1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność znamionowa | Min. 4000mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,20 ± 0,05 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Rodzaj akumulatora | Zestaw akumulatorów litowo-polimerowych |
|---|---|
| Minimalna pojemność | 1100 mAh |
| Typowa pojemność | 1200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2C |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa litowa na zamówienie |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/2200 mA |
| Maksymalny prąd rozładowy | 1,0CA |