| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Typowa pojemność | 1240 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM682329 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 520 mAh |
| Typowa pojemność | 540 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-jonowa cylindryczna |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 6500 mAh |
| Szybki prąd ładowania | 6500mA/1C |
| Prąd szybkiego rozładowania | 13000mA/2C |
| Rodzaj akumulatora | 3Akumulator polimerowy litowy.7v |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2000mA (1,0C-4,2V) |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 200mA (± 1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/160 mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | Maks. 3,9*15,5*28,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 155mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/155mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM902040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 730 mAh (rozładowanie 3,0 A) |
| Typowa pojemność | 750 mAh (rozładowanie 3,0 A) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401014 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Pojemność | 550 mAh |
| napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1.0C/550mA |
| Wymiar komórki | 5.5*25.5*40.5mm |