| Rodzaj akumulatora | Baterie Li-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Baterie lipo wykonane na zamówienie |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 55 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1.0C/55mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAX 4,0 ((T) x 11,5 ((W) x 20,5 ((L) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1100 mAh |
| Napięcie nominalne | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM351220 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Typowa pojemność | 65 mAh |
| Rodzaj akumulatora | 18650 Akumulator Li-ion |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 2600mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 2500mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3,65 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator o wysokim współczynniku rozładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maks. napięcie ładowania | 4,20 ± 0,05 V |
| Standardowe napięcie odcięcia rozładowania | 2,75 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 4AH |
| Nomienna napięcie | 3,2 V |
| Ograniczone napięcie ładowania | 3,65±0,03 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Kształt i kolor | Pryzmatyczny, srebrny |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30*40,5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Minimalna pojemność | 2000 mAh |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,5 x 40 x 67,5 mm (T*W*D) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |