| Rodzaj | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie rozładowania | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/600 mA |
| Rodzaj akumulatora | Zaopatrzenie w baterie Lipo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 620 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/620mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,7 (gł.) x 31,7 (szer.) x 30,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1250 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Ciągły prąd rozładowania (maks.) | 1CA=(1250mA) |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 4,3 (gł.) x 42,0 (szer.) x 62,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Prąd rozładowy | 3,0 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1850 mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T7,0*W34,0*H82,0mm |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 2000 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 430 mAh) |
| Rozmiar pakietu baterii | Maks.T5,0*W12,0*H75,0mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/200 mA |
| Wymiary zestawu akumulatorów | 3,2 * 20,5 * 37,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowy akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 150 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/150mA |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd rozładowania/ładowania/rozładowania | 1C/300mA |