| Rodzaj akumulatora | Bateria LiPo cylindryczna |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 400 mAh |
| Standardowe ładowanie | 80mA |
| Maksymalne ładowanie | 800mA |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3450 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,20 ± 0,05 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 65 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 65mA (1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Typowa pojemność | 100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | lAkumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie końca ładowania | 4,20 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,00 V |
| Pojemność nominalna | 80 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa z zakrzywieniem |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,2 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | 3.7 V bateria Lipo |
|---|---|
| Numer modelu | Nr UNM503048 |
| Nomienna napięcie | 3,7 V |
| Pojemność nominalna | 760mAh |
| Prąd ładowania/rozładowania | 0,2C/152mA (standard), 1C/760mA (maks.) |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napęd nominalny | 3,2 V |
| Napięcie ładowania | 3,65 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,3 V |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3200mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Prąd odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Wymiar komórki | Hight: 64.95mm±0.20mm; Wysokość: 64,95 mm ± 0,20 mm; Diameter: 18.25mm±0.20mm < |
| Rodzaj akumulatora | Komórka przycisku |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,0 V |
| Pojemność nominalna | 225mAh |
| Ciągły drenaż | 0,2mA |
| Średnica (maks.) | 20,0 mm |