| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM911775 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1340 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1340mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM753440 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 950 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/950mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM902536 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/800mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM451012 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 37 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/37mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM963872 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3700mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM472023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 165 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/165mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 650 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/650mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM1260110 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 10000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/10000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,5A |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 900 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*30,5*50,5 mm |