| Rodzaj akumulatora | Akumulatory 18650 |
|---|---|
| Typowa pojemność | 2900mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna | 2750mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | 18650 bateria litowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3000mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 2900mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |