| Rodzaj akumulatora | Zakrzywiona bateria |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 20 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,2 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa z zakrzywieniem |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 17 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,35 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa z zakrzywieniem |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 16 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,2 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa z zakrzywieniem |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 22 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,2 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Wykrzywiona bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 20 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,2 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Rodzaj | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie rozładowania | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/600 mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar akumulatora (maks.) | 4,0 * 28,5 * 32,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | 3Akumulator polimerowy litowy.7v |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2000mA (1,0C-4,2V) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Kolor | srebra |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |