| Rodzaj akumulatora | Akumulatory NiMh |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 7,2 V |
| Pojemność nominalna | 1800 mAh |
| Wielkość | MAKS. 85*50*15mm |
| Tryb kombinowany | Sześć baterii obok siebie |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 19g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 2600 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 33g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 13g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 2300 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 31g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 2100 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 35g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 8,5g |
| Rodzaj akumulatora | Baterie NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 21g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator z polimeru litowego |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Typ baterii | Lipo akumulator do ładowania |
|---|---|
| Numer modelu | UNM503035 |
| Napięcie nominalne | 3,7 V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/500 mA |