| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Rodzaj akumulatora | 18650 bateria litowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3000mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 2900mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |