| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM803560 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1900mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/700mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM522033 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM400930 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 80 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/80mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM481240 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 185 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/185mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM575957 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2400mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM1260110 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 10000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/10000mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Li-Po |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/260 mAh |
| Wymiar komórki | Maks. 3,2*27,5*30,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Model | UNM372328 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Typowa pojemność | 220 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Kształt i kolor | Pryzmatyczny, srebrny |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30*40,5mm |