| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T7,0*W34,0*H82,0mm |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 2000 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo o wysokiej prędkości rozładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T8,2*W30,5*H48,0mm |
| Rozmiar pakietu baterii | Maks. T17,4*W31,0**57,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo o wysokiej prędkości rozładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Prąd ładowania | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania | 2600 mA (2,0°C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Typowa pojemność | 100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1600 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 2,0°C / 4,20 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Baterie Li-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,2 x 34 x 52,5 mm (dł.*szer.*dł.) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,5A |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM342028 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/160mA |