| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd rozładowania/ładowania/rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/200 mA |
| Wymiary zestawu akumulatorów | 3,2 * 20,5 * 37,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 370 mAh |
| Typowa pojemność | 390 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30,5*40,5mm |
| Maksymalny rozmiar pakietu baterii | 10*30,5*42,5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 155mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/155mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 210mA |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 25,0 (dł.) mm |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 27,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1500mA |
| Rodzaj akumulatora | Mała bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| napięcie | 3.7V |
| Pojemność | 60 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/60mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 3,0 (G) x 12,5 (szer.) x 21,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM424567-2S |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Typowa pojemność | 1550mAh |
| Rodzaj | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Standardowy prąd ładowania/rozładowania | 0,2°C/300 mA |