| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,5A |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-ion polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii Maks | 8,1 x 30 x 50,5 mm (T*W*D) |
| Rodzaj akumulatora | 7.4V Li-polimerowy zestaw baterii |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 720 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 720mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 7,8(G)x25,5(S)x32,0(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM321223 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 75mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/75mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103339 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM102242 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/700mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM472730 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Baterie Li-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |