| Rodzaj akumulatora | Mała bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| napięcie | 3.7V |
| Pojemność | 60 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/60mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 3,0 (G) x 12,5 (szer.) x 21,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM684248-2S |
| Nomienna napięcie | 7,6 V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Typowa pojemność | 2050 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie końcowe | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 110 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Numer modelu | 104060 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Pojemność nominalna | 3600 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 280 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 C |
| Wymiar baterii | MAKS. 4,8*22,0*30,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Li-polimer, akumulator litowo-jonowy, akumulator lipo |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 200mA (± 1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 cykli (0,2C) |
| Rodzaj | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/140 mA |
| Rodzaj akumulatora | Zaopatrzenie w baterie Lipo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 620 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/620mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,7 (gł.) x 31,7 (szer.) x 30,0 (dł.) mm |