| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1150mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM801823 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/250mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM603450 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM402025 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/140mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM281314 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM251515 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/30mA |
| Energia | 00,111Wh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Kolor | srebra |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa 4,35 V |
|---|---|
| Model | UNM652831 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 780 mAh |
| Typowa pojemność | 800 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM422027 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/160mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/250mA |