| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM462030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 220 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/220mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM652450 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM501232 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 145mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/145mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany w systemach operacyjnych |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 45 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/45mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM803560 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1900mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM400930 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 80 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/80mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM561118 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 65 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/65mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM403040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 530 mAh |
| Typowa pojemność | 550 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 1220 mAh |
| Typowa pojemność | 1250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM722233 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 580mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/580mA |