| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo o dużej szybkości rozładowania |
|---|---|
| Schemat projektu | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Typowa pojemność | 50 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 9,9 (gł.) x 34,5 (szer.) x 52,5 (dł.) mm |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/160 mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | Maks. 3,9*15,5*28,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczna bateria litowo-polimerowa / Cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 680 mAh |
| Standardowe ładowanie | 130mA |
| Maksymalne ładowanie | 650mA |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 200mA (± 1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM351220 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Typowa pojemność | 65 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/900mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM251515 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/30mA |
| Energia | 00,111Wh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 115 mAh |
| Typowa pojemność | 125 mAh |