| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103535 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1050 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1050mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM402025 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/140mA |
| Rodzaj akumulatora | Zestaw akumulatorów litowo-polimerowych |
|---|---|
| Minimalna pojemność | 1100 mAh |
| Typowa pojemność | 1200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2C |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar akumulatora (maks.) | 4,0 * 28,5 * 32,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,5A |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Li-Po |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/260 mAh |
| Wymiar komórki | Maks. 3,2*27,5*30,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | 7.4V Li-polimerowy zestaw baterii |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 720 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 720mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 7,8(G)x25,5(S)x32,0(D)mm |
| Rodzaj | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/140 mA |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/260mA |
| Waga baterii | Około 5,0g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Model | Nr UNM422035 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |