| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM923060 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2050 mAh |
| Typowa pojemność | 2100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401014 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM471630 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 190 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/190mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM400816 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 32 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/32mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa 3,8 V |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 7,5*43,0*35,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM533774 |
| Nomienna napięcie | 3,85 V |
| Pojemność nominalna | 1800 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1800mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Prąd rozładowy | 3,0 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM861632 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 380 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/380mA |
| Rodzaj | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Standardowy prąd ładowania/rozładowania | 0,2°C/300 mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa 3,8 V |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 8,8*21,0*94,0 mm |