| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/100mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany w systemach operacyjnych |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 45 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/45mA |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe baterie litowo-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 170 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 3,6*20,0*29,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401013 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/500mA |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa z zakrzywieniem |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 17 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,35 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Model | UNM372328 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Typowa pojemność | 220 mAh |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 65 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 65mA (1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Model | UNM902730 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 850 mAh |
| Typowa pojemność | 900 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Li-polimer, akumulator litowo-jonowy, akumulator lipo |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |