| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 70mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM321223 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 75mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/75mA |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie końcowe | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 110 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Wymiary ogniwa Battrey’a | MAKS. (Gł.) 8,0* (szer.) 20,0* (wys.) 25,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Napięcie nominalne | 3.7V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Pojemność nominalna | 1100 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1100mA |
| Akumulator | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Prąd ładowania i rozładowania | 0,2/1,0°C |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 200mA (1,0C-4,2V) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM541416 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 81mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/81mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo o wysokiej prędkości rozładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Prąd ładowania | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania | 2600 mA (2,0°C) |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1150mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 3,8 (gł.) x 48,5 (szer.) x 60,5 (dł.) mm |