| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM722233 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 580mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/580mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maksymalnie 7,7(G)x30,5(S)x45,5(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T7,0*W34,0*H82,0mm |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 2000 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nomienna napięcie | 3,85 V |
| Pojemność nominalna | 1530 mAh (ładowanie 0,2 C/rozładowanie 0,2 C) |
| Typowa pojemność | 1550 mAh (ładowanie 0,2 C/rozładowanie 0,2 C) |
| Rodzaj akumulatora | Duża bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 3500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,3 (gł.) x 50,5 (szer.) x 63,0 (dł.) mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 8,5(G)x51,0(S)x65,0(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Model | Nr UNM361215 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 48 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/48mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM322030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 130 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/130mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM281314 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM502023 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/250mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1800 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1800mA (1,0C) |
| Czas trwania cyklu | ponad 500 razy |