| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802018 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/200mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103535 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1050 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1050mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM504050 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1170mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1170mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM454260 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM481834 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 270 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/270mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/250mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 155mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/155mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM472023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 165 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/165mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM963872 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3700mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM1260110 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 10000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/10000mA |