| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Model | UNM902730 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 850 mAh |
| Typowa pojemność | 900 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar komórki | 5,5 * 23,0 * 38,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM322030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 130 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/130mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM861632 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 380 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/380mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM561118 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 65 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/65mA |
| Rodzaj akumulatora | Li-polimer, akumulator litowo-jonowy, akumulator lipo |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 10*30,5*40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Typowa pojemność | 100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Typowa pojemność | 1030 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM342028 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/160mA |