| Rodzaj akumulatora | Nikiel-metalowy akumulator |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 700 mAh |
| Minimalna pojemność | 700 mAh |
| Opłata standardowa | 70MA / 0,1C |
| Rodzaj akumulatora | 3Akumulator polimerowy litowy.7v |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2000mA (1,0C-4,2V) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/450 mA |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 6,0*22,5*40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM393548 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 820 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/820mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 2300 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 36 g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM462023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 180 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/180mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM402025 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/140mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,1 (G) x 30,0 (Sz) x 50,5 (D) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 21700 |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 5000mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 4900mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 5,1 (gł.) x 37,0 (szer.) x 61,5 (dł.) mm |