| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 9,9 (gł.) x 34,5 (szer.) x 52,5 (dł.) mm |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/800mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 7,5(T)x20,5(S)x44,5(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 80 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar komórki | MAKS. 3,2*15,5*25,5 mm |
| Maksymalny prąd ładowania/wyładowania/wyładowania | 1.0C/80mA |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/260mA |
| Waga baterii | Około 5,0g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/160 mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | Maks. 3,9*15,5*28,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 630 mAh |
| Standardowe ładowanie | 315mA/0,5C |
| Maksymalne ładowanie | 3A/3,0V |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Typowa pojemność | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Szybki prąd ładowania | 2000mA(1C) |
| Prąd szybkiego rozładowania | 4000mA(2C) |
| Rodzaj | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/140 mA |
| Rodzaj akumulatora | Zaopatrzenie w baterie Lipo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 620 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/620mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,7 (gł.) x 31,7 (szer.) x 30,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 130 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/130 mA |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 4,7*10,5*38,0 mm |