| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM902040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 730 mAh (rozładowanie 3,0 A) |
| Typowa pojemność | 750 mAh (rozładowanie 3,0 A) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1500mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Li-Po |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/260 mAh |
| Wymiar komórki | Maks. 3,2*27,5*30,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 4,5(G)x27,0(S)x82,5(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1100 mAh |
| Napięcie nominalne | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Bateria LiPo cylindryczna |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 650 mAh |
| Standardowe ładowanie | 130mA |
| Maksymalne ładowanie | 1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Minimalna pojemność | 2000 mAh |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,5 x 40 x 67,5 mm (T*W*D) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/250 mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,0*20,0*30,0 mm |