| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1150mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM911775 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1340 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1340mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM112258 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 840mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/840mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM502852 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 760mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/760mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 4,1 (gł.) x 16,0 (szer.) x 45,0 (dł.) mm |
| Rozmiar baterii | MAKS. 4,1 (gł.) x 16,5 (szer.) x 47,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Kolor | srebra |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 26g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 700 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 12,5 g |
| Rodzaj akumulatora | Bateria NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 2600 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 34g |