| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 25g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 900 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 13,5 g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 115 mAh |
| Typowa pojemność | 125 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/110 mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 14g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory 18650 |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3200mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 3100mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM602238 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/450mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM753440 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 950 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/950mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Model | UNM851838 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/600mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401014 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |