| Rodzaj akumulatora | 3.7V Li-Poly akumulator |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 5500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 2750mA (0,5C-NCM) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,5 (gł.) x 42,0 (szer.) x 56,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator NiMH |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 1,2 V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 12g |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napęd nominalny | 3,2 V |
| Napięcie ładowania | 3,65 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,3 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Model | UNM372328 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Typowa pojemność | 220 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM503040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Typowa pojemność | 650 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM621644 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Typowa pojemność | 470 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM373030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM541416 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 81mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/81mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/250mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM504050 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1170mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1170mA |