| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1150mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 3,8 (gł.) x 48,5 (szer.) x 60,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Mała bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| napięcie | 3.7V |
| Pojemność | 60 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/60mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 3,0 (G) x 12,5 (szer.) x 21,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar komórki | 5,5 * 23,0 * 38,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 430 mAh) |
| Rozmiar pakietu baterii | Maks.T5,0*W12,0*H75,0mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T7,0*W34,0*H82,0mm |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 2000 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1850 mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1250 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Ciągły prąd rozładowania (maks.) | 1CA=(1250mA) |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 4,3 (gł.) x 42,0 (szer.) x 62,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe baterie litowo-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 170 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 3,6*20,0*29,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/450 mA |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 6,0*22,5*40,5 mm |