| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,5A |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 280 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 C |
| Wymiar baterii | MAKS. 4,8*22,0*30,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/200 mA |
| Wymiary zestawu akumulatorów | 3,2 * 20,5 * 37,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/160 mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | Maks. 3,9*15,5*28,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Napięcie nominalne | 3.7V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Pojemność nominalna | 1100 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1100mA |
| Rodzaj | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/140 mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator z polimeru litowego |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 8,0 * 30,5 * 40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,0*20,0*50,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |