| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30,5*40,5mm |
| Maksymalny rozmiar pakietu baterii | 10*30,5*42,5mm |
| Rodzaj akumulatora | 3.7V Li-Poly akumulator |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 5500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 2750mA (0,5C-NCM) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,5 (gł.) x 42,0 (szer.) x 56,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Ultracienkie baterie polimerowe litowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 45 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 45mA (1,0C-4,2V) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 200mA (1,0C-4,2V) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM102540 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Typowa pojemność | 1250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 480 mAh |
| Typowa pojemność | 500 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nomienna napięcie | 3,85 V |
| Pojemność nominalna | 1530 mAh (ładowanie 0,2 C/rozładowanie 0,2 C) |
| Typowa pojemność | 1550 mAh (ładowanie 0,2 C/rozładowanie 0,2 C) |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 cykli (0,2C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 210mA |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 25,0 (dł.) mm |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 27,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Pojemność | 550 mAh |
| napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1.0C/550mA |
| Wymiar komórki | 5.5*25.5*40.5mm |