| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM424567-2S |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Typowa pojemność | 1550mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 115 mAh |
| Typowa pojemność | 125 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM502530 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 320 mAh |
| Typowa pojemność | 350 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 370 mAh |
| Typowa pojemność | 390 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM684248-2S |
| Nomienna napięcie | 7,6 V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Typowa pojemność | 2050 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Model | UNM902730 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 850 mAh |
| Typowa pojemność | 900 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM923060 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2050 mAh |
| Typowa pojemność | 2100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM503040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Typowa pojemność | 650 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Typowa pojemność | 1030 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM851228 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 230 mAh |
| Typowa pojemność | 240 mAh |