| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/200 mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Minimalna pojemność | 2000 mAh |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,5 x 40 x 67,5 mm (T*W*D) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 900 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*30,5*50,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/500 mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,0A |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/250 mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,0*20,0*30,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 55 mAh |
| Naładuj baterię | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | Max 4,5 x 11,5 x 22,5 mm (T*W*L) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,2 x 34 x 52,5 mm (dł.*szer.*dł.) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,1 (G) x 30,0 (Sz) x 50,5 (D) mm |