| Rodzaj akumulatora | Akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Wymiary ogniwa Battrey’a | MAKS. (Gł.) 8,0* (szer.) 20,0* (wys.) 25,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd rozładowania/ładowania/rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Li-Po |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/260 mAh |
| Wymiar komórki | Maks. 3,2*27,5*30,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 2300 mAh |
| Typowa pojemność | 2300 mAh |