| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM481240 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 185 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/185mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 130 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/130 mA |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 4,7*10,5*38,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T7,0*W34,0*H82,0mm |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 2000 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe baterie litowo-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 170 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 3,6*20,0*29,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM851228 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 230 mAh |
| Typowa pojemność | 240 mAh |
| Rodzaj akumulatora | 3.7 V bateria Lipo |
|---|---|
| Numer modelu | Nr UNM503048 |
| Nomienna napięcie | 3,7 V |
| Pojemność nominalna | 760mAh |
| Prąd ładowania/rozładowania | 0,2C/152mA (standard), 1C/760mA (maks.) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM102540 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Typowa pojemność | 1250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nomienna napięcie | 3,85 V |
| Pojemność nominalna | 1530 mAh (ładowanie 0,2 C/rozładowanie 0,2 C) |
| Typowa pojemność | 1550 mAh (ładowanie 0,2 C/rozładowanie 0,2 C) |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowy akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 150 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/150mA |
| Rodzaj akumulatora | Li-polimer, akumulator litowo-jonowy, akumulator lipo |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |