| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 430 mAh) |
| Rozmiar pakietu baterii | Maks.T5,0*W12,0*H75,0mm |
| Rodzaj | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/140 mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 1220 mAh |
| Typowa pojemność | 1250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/100mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Model | Nr UNM361215 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 48 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/48mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM502535 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa z zakrzywieniem |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 17 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,35 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Model | UNM 803040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 950 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 1.0C / 4.2V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 210mA |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 25,0 (dł.) mm |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 27,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo o wysokiej prędkości rozładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Prąd ładowania | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania | 2600 mA (2,0°C) |