| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM105068 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3900mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM554247 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1350 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM521920 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/200mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM321223 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 75mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/75mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM652450 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM982441 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1050 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1050mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM501232 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 145mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/145mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany w systemach operacyjnych |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 45 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/45mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Kolor | srebra |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo o dużej szybkości rozładowania |
|---|---|
| Schemat projektu | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Typowa pojemność | 50 mAh |