| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM351225 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 90 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/90mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Model | Nr UNM422035 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM101330 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 380 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/380mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 840mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/840mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103339 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM533774 |
| Nomienna napięcie | 3,85 V |
| Pojemność nominalna | 1800 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1800mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM803560 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1900mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM400930 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 80 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/80mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM472730 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Prąd rozładowy | 3,0 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |