| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Typowa pojemność | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Szybki prąd ładowania | 2000mA(1C) |
| Prąd szybkiego rozładowania | 4000mA(2C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM112258 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2350mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM481834 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 270 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/270mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM602533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/450mA |
| Rodzaj akumulatora | Mała bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| napięcie | 3.7V |
| Pojemność | 60 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/60mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 3,0 (G) x 12,5 (szer.) x 21,5 (dł.) mm |
| Rodzaj | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie rozładowania | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/600 mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 3150 mAh |
| Typowa pojemność | 3250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 630 mAh |
| Standardowe ładowanie | 315mA/0,5C |
| Maksymalne ładowanie | 3A/3,0V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Model | Nr UNM103962 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 3400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3400mA |