| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM852034 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/600mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/700mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM575957 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 6 Ah |
| Nomienna napięcie | 3,2 V |
| Ograniczone napięcie ładowania | 3,65 V |
| Standardowy prąd ładowania/rozładowania | 1C |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 480 mAh |
| Typowa pojemność | 500 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,5A |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM351225 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 90 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/90mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM451012 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 37 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/37mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Model | Nr UNM113465 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3000mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/500mA |